antalyaili.com
Antalya hakkřnda her■ey
 SSSSSS   AramaArama   ▄ye Listesi▄ye Listesi   Kullanici GruplariKullanici Gruplari   KayitKayit   ProfilProfil   Ízel mesajlarinizi kontrol etmek išin giri■ yapinÍzel mesajlarinizi kontrol etmek išin giri■ yapin   GirisGiris 
Start Geesee CHAT

Y├╝re─čimin sesi diyor ki...

Yeni baslik g÷nder   Basliga cevap g÷nder    antalyaili.com Forum Ana Sayfa -> Antalya ve A┼čk
Ínceki baslik :: Sonraki baslik  
Yazar Mesaj
kardelen
Üyeler

Kayit: 20 Sub 2007

MesajTarih: 10/07/2008 16:08:32 (Prs)    Mesaj konusu: Y├╝re─čimin sesi diyor ki... Alintiyla Cevap G÷nder

Bana g├Âre a┼čk en yal─▒n bi├žimde anlat─▒lan tek kavramd─▒r o,ad─▒ kendisidir zaten....Onu anlatmak i├žin sonu gelmez c├╝mleler kurman─▒za gerek yoktur.''...A┼č─▒k oldum'' dedi─činiz an akan sular durur hele ┼čimdiki k├╝├ž├╝c├╝k ├žocuklar bile sizi rahatl─▒kla anlarlar....├ç├╝nk├╝ a┼čk─▒n dili tektir. A┼čk cesaret ister, kocaman bir y├╝rek ister. Nedir bu a┼čk denilen ┼čey? Elle tutulmaz, g├Âzle g├Âr├╝lmezbir ┼čeyse nedir bu ya┼čanan somut ac─▒lar, g├╝zellikler?

A┼čk,hayat─▒n bize haz─▒rlad─▒─č─▒ en g├╝zel s├╝rprizdir,bu y├╝zdende kalpleri ne zaman ele ge├žirece─či hi├ž belli de─čildir... T─▒pk─▒ benim d├╝nyalar tatl─▒s─▒ ni┼čanl─▒m─▒n birden kalbimi ele ge├žirmesi gibi....Daha ne oldu─čunu bile anlayamadan onun h├╝k├╝mdarl─▒─č─▒na giriverirsiniz...A┼čk─▒n zaman─▒n─▒ biz ayarlayabilseydik e─čer ve kime neden a┼č─▒k oldu─čumuzu anlayabilseydik, a┼čk─▒n s─▒rr─▒n─▒da ├ž├Âzerdik herhalde. Ama o zamanda a┼čk─▒n insan─▒ al─▒p g├Ât├╝ren b├╝y├╝s├╝ tamamen kaybolurdu bence.....A┼čk hayata ve zamana kar┼č─▒ i┼členen en b├╝y├╝k su├ž ortakl─▒─č─▒d─▒r, a┼čk hayat─▒n b├╝t├╝n tek d├╝zeli─čine,b├╝t├╝n s─▒radanl─▒─č─▒na en soylu ba┼č kald─▒r─▒d─▒r. Ondan korkup ka├žmak hi├ž kimseye yak─▒┼čmaz. Ve elbette ya┼čan─▒lan a┼čk─▒ su├žlamak,yarg─▒lamak da a┼čka yak─▒┼čmaz. Bu ├Ânce haks─▒zl─▒k kendinize sayg─▒s─▒zl─▒k olur.

''SEN─░ SEV─░YORUM'' diyebilmeli g├Â─čs├╝n├╝ gere gere....A┼čk i┼čte o zaman a┼čkt─▒r....Ve bunun do─črusu yanl─▒┼č─▒ yoktur, zaten a┼čk─▒n kendisi do─črudur. Kime kar┼č─▒ duyuluyorsa bu a┼čk,do─čru insanda i┼čte odur...A┼čk─▒n zaman─▒ yoktur hep haz─▒rl─▒ks─▒z yakalar insan─▒. Evli olman─▒z, sevgilinizin olmas─▒, bir ayr─▒l─▒─č─▒n taze yaralar─▒n─▒ kurutmaya ├žal─▒┼čman─▒z, ba─čl─▒l─▒ktan korkman─▒z, ailenizden ├žekinmeniz, hatta sevilenin hapse girmesi bile onun hi├žmi hi├ž umrunda de─čildir....─░┼čte a┼čk b├╝t├╝n bunlara tek ba┼č─▒n─▒za kar┼č─▒ gelme y├╝reklili─čidir, belkide yeni hayata ge├žebilme yoludur...Fazla vakti yoktur onun,uzun s├╝re beklemeye ve bekletilmeye tahamm├╝l├╝de yoktur...Bir ba┼čka g├Âze bakmaya bir ba┼čka tene dokunmaya ba┼člamas─▒ o kadar da zor de─čildir... A┼čktan de─čil onun ka├žmas─▒ndan korkun ve do─črulu─čuna yanl─▒┼čl─▒─č─▒na bakmadan sonuna kadar savunun a┼čk─▒n─▒z─▒. Biliyormusunuz hayat zaten kocaman bir yalan.... Bu kadar sahteli─čin i├žinde ger├žek ve do─čru olan tek g├╝zellik A┼čK l├╝tfen ona haks─▒zl─▒k etmeyin, etmeyelim arkada┼člar...A┼čk─▒n─▒za, size a┼č─▒k olana sahip ├ž─▒k─▒n ve onu kaybetmeyin.
''SEN─░ SEV─░YORUM'' demek i├žin ge├ž kalmay─▒n....

Benim hayat─▒ma yeni g├╝zellikler katan birtaneme sesleniyorum ;
A┼čk hi├žkimsenin kalbinde seninki kadar g├╝zel durmuyor ve bendeki kalp senden ba┼čkas─▒n─▒ sevmedi, sevemiyor hayat─▒mmm..
Wink
Basa d÷n
Kullanicinin profilini g÷rŘntŘle Ízel mesaj g÷nder
├žAPKIN

Kayit: 18 Nis 2007

MesajTarih: 04/09/2009 14:33:59 (Cum)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap G÷nder

NE G├ťZEL DEM─░┼×S─░N CANIM BEN─░M EVET ├ľYLE A┼×K
A┼×K BA┼×KA B─░┼×EY YA MEYVEL─░ DONDURMA G─░B─░ BA┼×TA ├çOK TATLIDIR SONRA SO─×U─×U S─░Z─░ B─░RAZ RAHATSIZ EDER AMA YEMEYE DEVAM EDERS─░N─░Z VE SONUNDA B─░TER S─░ZE KALAN NE BO┼× B─░R K├ťLAH BEN O Y├ťZDEN DONDURMAYI HEP K├ťLAHSIZ ALIYORUM:) DONDURMANIZ H─░├ç B─░TMES─░N D─░LE─×─░YLE
HERKESE ALLAH BEN─░M K─░ G─░B─░ B─░R MUC─░ZE YA┼×ATSIN VE KAR┼×ISINA BEN─░M E┼×─░M G─░B─░ B─░R YOLDA┼× VERS─░N
CANIM A┼×K MELE─×─░M SEN─░ ├çOK SEV─░YORUM DUYULDUMU...
Ínceki mesajlari g÷ster:   
Yeni baslik g÷nder   Basliga cevap g÷nder    antalyaili.com Forum Ana Sayfa -> Antalya ve A┼čk TŘm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gešis Yap:  
Bu forumda yeni basliklar ašamazsiniz
Bu forumdaki basliklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarinizi degistiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsiniz