antalyaili.com
Antalya hakkında herşey
 SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanici GruplariKullanici Gruplari   KayitKayit   ProfilProfil   Özel mesajlarinizi kontrol etmek için giriş yapinÖzel mesajlarinizi kontrol etmek için giriş yapin   GirisGiris 
Start Geesee CHAT

hayat yenilen kaz?klar?n bile?kesidir..

Yeni baslik gönder   Basliga cevap gönder    antalyaili.com Forum Ana Sayfa -> Antalyada Yaşamayan Antalyaili Sevenler
Önceki baslik :: Sonraki baslik  
Yazar Mesaj
tuvananil

Kayit: 19 Sub 2007

MesajTarih: 02/04/2007 09:01:23 (Pts)    Mesaj konusu: hayat yenilen kazıkların bileşkesidir.. Alintiyla Cevap Gönder

Diyelim ki hayatta en çok inandığınız en güvendiğiniz kişi ne olursa olsun size büyük bir kazık attı..

ne olabilir..

hadi yaşadıklarımızı paylaşalım,hatalarımızı bulalım..
Basa dön
Kullanicinin profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
aqua

Kayit: 02 Nis 2007

MesajTarih: 02/04/2007 12:19:18 (Pts)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

ben en büyük kazığı eşimden yadim.bütün birikimimizi bir hiç uğrruna harcayıp üstüne beni aldattı.
Basa dön
Kullanicinin profilini görüntüle Özel mesaj gönder
felsefeci

Kayit: 05 Mar 2007

MesajTarih: 02/04/2007 13:07:21 (Pts)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

Hayatımda irili ufaklı çok kazık yedim... olabilir, kim yemezki? Ama ben bunları biriktirmedim, saymadım da, nasılsa çalınma ihtimali de yok!

"Yalancılara karşı tetikte olmamak için beni aldatmalarına izin veririm."
Basa dön
Kullanicinin profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarin web sitesini ziyaret et
aqua

MesajTarih: 02/04/2007 17:25:34 (Pts)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

felsefeci felsefen garip.Aldatılmaya izin verilmez.Sen hiç aldatılmadın herhalde.
Basa dön
tuvananil

MesajTarih: 02/04/2007 17:32:03 (Pts)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

felsefeci sen hiç yalan söylemez misin..
Basa dön
felsefeci

Kayit: 05 Mar 2007

MesajTarih: 02/04/2007 18:36:04 (Pts)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

Tırnak içindeki söz Friedrich Nietsche'ye aitti. Sürekli tetikte yaşamaktansa diyor Nietsche... Özellikle iş hayatında çok aldatıldım, arkamdan çok çok ağır darbeler aldım, ama olan oluyor. Ailemden de çok kazık yedim, bütün akrabalarımdan yemişimdir...

Eşm beni aldatsaydı, ruhum bile duymazdı belki de... Bir kadın bunu erkekten daha iyi gizler orası kesin. Ama yapmadığına kesin inanıyorum.

Nietsche bu konulara şunları da ekliyor:

"İnsanlar küçük yaratıklardır, ama kendi küçüklüğünden dolayı suçlu değildir hiçbir küçük şey. Ve küçüklere diken göstermek bana kirpilere yaraşan bir bilgelikmiş gibi geliyor."

Benim yalanım beni aldatır, kendimi kandırmalarımızı sayarsak hangimiz geriye kalırız ki?
Basa dön
Kullanicinin profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarin web sitesini ziyaret et
tuvananil

MesajTarih: 03/04/2007 10:07:34 (Sal)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

felsefeci yazmis:
Tırnak içindeki söz Friedrich Nietsche'ye aitti. Sürekli tetikte yaşamaktansa diyor Nietsche... Özellikle iş hayatında çok aldatıldım, arkamdan çok çok ağır darbeler aldım, ama olan oluyor. Ailemden de çok kazık yedim, bütün akrabalarımdan yemişimdir...

Eşm beni aldatsaydı, ruhum bile duymazdı belki de... Bir kadın bunu erkekten daha iyi gizler orası kesin. Ama yapmadığına kesin inanıyorum.

Nietsche bu konulara şunları da ekliyor:

"İnsanlar küçük yaratıklardır, ama kendi küçüklüğünden dolayı suçlu değildir hiçbir küçük şey. Ve küçüklere diken göstermek bana kirpilere yaraşan bir bilgelikmiş gibi geliyor."

Benim yalanım beni aldatır, kendimi kandırmalarımızı sayarsak hangimiz geriye kalırız ki?

yanılıyorsun felsefeci..yalanlarınla başkalarını da yalan bir dünyaya ortak ediyorsun..hayatın sadece kendini kandırmalarından mı ibaret?
Basa dön
aqua

MesajTarih: 03/04/2007 10:12:17 (Sal)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

Seni hiç aldatmayan eşine yalan söyleyip aldatarak mı felsefeni uyguluyorsun?Anladığım bu.

Sana kazık atmayana kazık atarak mı?

Dürüstlük büyük erdemdir felsefeci ama insan zorlarsa karşısındaki dürüst erdemli insanı kendi gibi yalancı yapabilir.

Dikkat et.Elindekinin kıymetini bilememişsen kalanları koru.
Basa dön
GUFRAN AKSOY

Kayit: 01 Mar 2007

MesajTarih: 04/04/2007 17:44:19 (Çrs)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

ewet hayatta kazık yemezsen tecrübe edinemezsin boşuna dememişler ''TECRÜBE İNSANIN HAYATTA YEDİĞİ KAZIKLARIN TÜMÜDÜR'' diye
Basa dön
tuvananil

MesajTarih: 04/04/2007 20:30:25 (Çrs)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

bazan o kadar acı oluyor ki kazıklar lanet ediyorsun edindiğin tecrubelere..
Basa dön
tuvananil

MesajTarih: 04/04/2007 21:55:19 (Çrs)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

Şu an hayatım öyle karmakarışık ki..ne yapacağım nasıl toparlayacağım bilemiyorum..kazık yemenin yan etkisi olsa gerek..
Basa dön
Önceki mesajlari göster:   
Yeni baslik gönder   Basliga cevap gönder    antalyaili.com Forum Ana Sayfa -> Antalyada Yaşamayan Antalyaili Sevenler Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçis Yap:  
Bu forumda yeni basliklar açamazsiniz
Bu forumdaki basliklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarinizi degistiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsiniz