antalyaili.com
Antalya hakkında herşey
 SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanici GruplariKullanici Gruplari   KayitKayit   ProfilProfil   Özel mesajlarinizi kontrol etmek için giriş yapinÖzel mesajlarinizi kontrol etmek için giriş yapin   GirisGiris 
Start Geesee CHAT

F?kralar
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni baslik gönder   Basliga cevap gönder    antalyaili.com Forum Ana Sayfa -> Genel
Önceki baslik :: Sonraki baslik  
Yazar Mesaj
su_co

Kayit: 25 Oca 2007

MesajTarih: 17/12/2007 07:03:18 (Pts)    Mesaj konusu: hitler bu Alintiyla Cevap Gönder

Hitler üç esir yakalamis, Ingiliz, Fransiz ve
bir Yahudi.
- "Size soru soracagim, bilirseniz sizi
birakacagim" demis.
Ingiliz'e sormus
- "Titanik kaç yilinda batti?"
Ingiliz hemen cevap vermis
- "1912 ? diye.
Hitler göndermis Ilgiliz'i. Fransiz'a sormus bu kez:
- "Titanik'te kaç kisi öldü?"
Fransiz cevap vermis
- "1050 ?.
- "Tamam, sen de gidebilirsin" diye özgür
birakmis.
Ve Yahudi'ye dönmüs;
- "Say lan isimlerini
Basa dön
Kullanicinin profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarin web sitesini ziyaret et
su_co

MesajTarih: 20/12/2007 14:20:08 (Prs)    Mesaj konusu: yine temel Alintiyla Cevap Gönder

Temel birgün lotodan yüklü miktarda para kazanır.Ama borçlarını ödemez.Bunu gören bakkal,Temel'e sorar:Lotodan birsürü para kazandın ama neden hala borçlarını ödemiyorsun.Temel cevap verir:PARAYI GÖRÜNCE DEĞİŞTİ DEMESİNLER DİYE......
Basa dön
Kullanicinin profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarin web sitesini ziyaret et
su_co

MesajTarih: 20/12/2007 14:21:38 (Prs)    Mesaj konusu: bu temel değil Alintiyla Cevap Gönder

Erkek: Tanrım, Kadınları niye bu kadar güzel yarattın?
-Tanrı cevaplamış:'Aşık olasınız 'diye...
-Erkek:Peki niye bazen aptal oluyorlar?
-Tanrı:Onlar da size aşık olabilsinler diye....
Basa dön
su_co

MesajTarih: 20/12/2007 14:26:24 (Prs)    Mesaj konusu: yorumsuz Alintiyla Cevap Gönder

Bir gün bir baba oğlunu dua ederken duyar. "Allahım sen annemi, babamı, ablamı, ninemi ve beni koru" diye. Adam çocuğun dedesini unuttuğunu düşünür ama çocuğa bunu söylemez. Ertesi gün dedeyi araba ezer ve dede ölür. Bir kaç gün sonra baba yine duyar "Allahım sen annemi, babamı, ablamı ve beni koru" diye. Bu sefer nineyi unutur ve ertesi gün nine merdivenlerden düşer boynu kırılarak ölür. Bir kaç gün sonra çocuk yine dua eder "Alla hım sen annemi, ablamı ve beni koru" diye. Baba kendisinin unutulduğunu fark eder ve ertesi gün başına bir şey gelmemesi için her adımını çok dikkatli atar. Aksam eve gelince karısına sorar
- "Hanım bugün ben işteyken neler oldu?" diye.
- Karısı "Bizde bir şey olmadı ama postacı öldü!!!"
Basa dön
su_co

MesajTarih: 07/01/2008 08:15:02 (Pts)    Mesaj konusu: bu sefer fadime :) Alintiyla Cevap Gönder

fadime kizini evermis, dügünden sonra bir hafta geçmis ses yok
-Ula ha punlarin sesi solugu çikmiy, Pen pugün bi dolanacagum demis; yeni evlilerin kapisini çalmis...
Kizi kapiyi açmis ki ne görsün Fadime, kizi çirilçiplak:
Uyyyy ha pu nedur usagum? Ayuptur da!
Kizi:- Aaaa ne kadar geri kafalisin anne, bu ask elbisesi ask....
Fadime töbe töbe diye tam içeri segirtecek olmus bakmis damat geliyor:
-Ooo anne hos geldin?
Fadime yüzünü gözünü nereye kaçiracagini sasiriyor, çünkü damat da anadan üryan..
-Fadime : Pu ne rezulluk derken , Damat hemen:
-"Aaaa ne kadar geri kafalisin anne bu ask elbisesi" demis.
Çaresiz Fadime bir kosuda almis solugu evde. Acaba demis kendi kendine, Ula, gerçekten ben geri kafali miyim? Sonra : Üstünde basinda ne varsa soyunup dökünmüs. Baslamis evde çiplak dolasmaya. Aksamüstü kapi çalinmis, Fadime bakmis camdan ki ; Gelen kocasi Temel, Saçini basini düzeltmis, açmis kapiyi. Fadime'yi bu halde gören Temel'in gözler yerinden firlamis:- Ula ne dur bu hal, gafayi mi yedun da?
-Hih demis! Fadime, Temele, "Ne gadar geri gafalusun, ha bu ask elbisesidur da"
Temel saskin cevaplamis:
"Ula Ütüleseydun bari"
Basa dön
çAPKIN

Kayit: 18 Nis 2007

MesajTarih: 09/01/2008 13:33:27 (Çrs)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

Laughing Öğretmen derste Ali'ye sorar: - İngiltere nerededir? Ali: - Bilmiyorum, öğretmenim. Öğretmen: - Git evdekilere sor, yarın tekrar soracağım. Ali eve gelir ve babasına sorar. Babasi: - Tam olarak bende bilmiyorum nerde diye, ama çok uzakta olamaz, çünkü bizim şirkette bir tane İngiliz calışıyor, işe yürüyerek geliyor. Laughing
çAPKIN

Kayit: 18 Nis 2007

MesajTarih: 09/01/2008 13:37:45 (Çrs)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

Üniversite son sınıf öğrencisi yazılı sınavından kalınca doğru hocasına gider: -"Siz sınıfta bırakarak hayata atılmamı önlüyor ve beni cezalandırıyorsunuz. İşin bu yanını hiç düşündünüz mü?" -"Tabii düşündüm. Hocanın görevi bilgiyi ölçmek, yeterli olmayanı sınıfta bırakmak değil mi?" -"İyi. O zaman size bir teklifim var. Bir soru da ben size soracağım. Doğru cevabı verirseniz, ben kötü notumu kabul edip sınıfta kalacağım. Bilemezseniz, notumu düzeltecek ve sınıfı geçirteceksiniz. (Hocanın keyfi yerinde. Teklifi kabul eder.) Ve öğrenci sorar: -"Yasal olup, mantıklı olmayan nedir? Mantıklı olup, yasal olmayan nedir? Ve de ne mantıklı ne de yasal olmayan nedir?" Hoca uzun uzun düşünür ama cevabı bulamaz. İddia gereği öğrencisine iyi not vererek sınıfı geçirir. Ama aklı da soruda kalır. Sonunda sınıfın en iyi öğrencisini çağırır, olayı anlatır ve sorunun yanıtını bilip bilmediğini sorar. Öğrenci hemen cevap verir: -"Siz 65 yaşındasınız ve 23 yaşında bir kadınla evlisiniz. Bu yasal ama mantıklı değil. Karınızın 25 yaşında bir sevgilisi var. Bu mantıklı ama yasal değil. Siz karınızın sevgilisini, zayıf alıp sınıfta kalması gerekirkeniyi not verip mezun ediyorsunuz. Bu da ne mantıklı, ne de yasal."
Laughing Laughing Very Happy Very Happy

su_co

MesajTarih: 11/01/2008 11:23:48 (Cum)    Mesaj konusu: hastabakıcı dediğin Alintiyla Cevap Gönder

Doktor hastabakıcı Temel'i çağırdı..
"Yarın ava gidiyorum, ama muayenehane kapansın istemiyorum. Sen hastalarla ilgilen. Ben arada arar, kontrol ederim" dedi..

"Merak etmeyin doktor" dedi, Temel.
Doktor ertesi gün akşama doğru telefon etti..
"Ne var ne yok?.."
"Üç hasta geldi bugün.. İlkinin başı ağrıyordu, ASPİRİN içirdim."
"Harika Temel" dedi, doktor..
"İkincisinin midesi yanıyordu.. TALSİT verdim.."
"Bravo.. Bravo Temel.. Harikasın!.. Ya üçüncü?.."
"Doktor, masada oturuyordum. Kapı çarparak açıldı, içeri fırtına gibi bir
kadın girdi..
Alev alev yanıyor gibiydi.
Hızla soyundu, sutyen ve külotunu da çıkardıktan sonra muayene masasının
üzerine yattı ve bağırdı: 'Bana yardım et. Beş yıldır erkek yüzü gömedim.."
"Eee.. Sen ne yaptın, Temel?.."
"Gözüne VİSİNE damlattım doktor!.."
Basa dön
su_co

MesajTarih: 18/01/2008 12:43:07 (Cum)    Mesaj konusu: pozitif Alintiyla Cevap Gönder

Adam, kisa bir sure once ayrildigi evine telefon acar, bahcivana sorar:
'Nasil her sey yolunda mi?'
- Yolunda. Yalniz, kuregin sapi kirildi onu tamir etmeye calisiyorum.
- Neden kirildi?
- Kopeginize mezar kazarken, zorlamisim, bu yuzden kirildi.
- Nee! Kopegim oldu mu?
- Havuza dustu oldu.
- Benim kopegim cok iyi yuzerdi; nasil havuzda olur?
- Ama havuzun suyu bosalmisti, betona cakildi; bu yuzden hayatini kaybetti.
- Daha havuzu yeni doldurtmustum. Neden bosalttiniz?
- Biz degil itfaiyeciler bosaltti. Cunku evdeki yangini sondurmek icin il�¢ve
suya ihtiyac duydular.
- Evde yangin mi cikti?
- Evet efendim. Annenizin vefati dolayisiyla cok sayida insan geldi. Bir
sigara izmaritinden k�¢gitlar, ardindan da perde tutusmus. O kalabalikta
farkina varamadik.
- Annem nasil oldu? Sapasaglamdi.
- Haklisiniz. Biz de sasirdik ama, sizin yatak odaniza bir sey bakmaya
girmis. Yatakta karinizla en yakin arkadasinizi gorunce kalbine inmis.
- Yahu hic pozitif bir haber yok mu? Bunaldim.
- Olmaz olur mu? Var. Gecen gun siz AIDS testi yaptirmistiniz ya.. Iste onun
neticesi pozitif cikti
Basa dön
su_co

MesajTarih: 12/02/2008 18:14:22 (Sal)    Mesaj konusu: çukur Alintiyla Cevap Gönder

Ã?ukur isi
Temel bir grup arkadasiyla çukur açiyormus.Bir baska grupda gelip çukurlari kapiyomu. Adamin biri çok merak etmis ve ne yaptiklarini sormus.
Temel: -Bir grup daha fardu, onlarda fidan dikeydu, bucün gelmeduler, piz de pizim isler geri kalmasin diye çalisayruz...
Basa dön
bukalemun
Misafir

MesajTarih: 13/02/2008 16:50:15 (Çrs)    Mesaj konusu: çok ?ükür Alintiyla Cevap Gönder

Alo efendim"

"Pardon galiba yanlis numarayi Çevirdim"

"Dikkat etsene geri zekali "

"Geri zekali sensin, üstüne birde bit beyinlisin"

"Ne sen kiminle konustugunu biliyormusun???"

"Hayir"

"Ben istanbul emniyet müdürüyüm" (biraz sesizlikten sonra)

"Sen kiminle konustugunu biliyormusun"

"Hayir"

-"Ohhh çok sükür"
Basa dön
su_co

MesajTarih: 29/02/2008 13:38:16 (Cum)    Mesaj konusu: FIKRA G?B? Alintiyla Cevap Gönder

ÇAY DEY?PTE GEÇMEY?N Smile

Çay'? çok Sevdi?imi Söyleyince , Ya?l?Bir Teyze Anlatt?:

Çay?n Alt Demli?i Evdeki Kaynanad?r ; Devaml? Kaynar Durur . . .
Üst Demlik Evdeki Gelindir; Alt Demlik Kaynad?kça O Olgunla??r,Demlenir . . .

Gelinin Kocas? ise Bardakt?r ; Biraz Kaynana Doldurur Onu Biraz Da Gelin . . .

Çocuklar çay?n ?ekeridir ; Tat Verir . . .

Görümce ise çay Ka????d?r ; Arada Bir Gelir Ve Kar??t?r?r Gider . . .

Kaynataya Gelince; O Da Bardak Alt?d?r; Dökülenleri Bir Araya Toplar . . .

Çay Deyip Te Geçmemek Laz?m Demek Ki
Basa dön
su_co

MesajTarih: 06/03/2008 16:07:36 (Prs)    Mesaj konusu: harika :) Alintiyla Cevap Gönder

Ogretmen ogrencilere sirasiyla babalarinin ne is yaptigini soruyormus
*Avukat, doktor, hakim, memur derken sira sessiz ve s?k?lgan bir cocuk olan kucuk Mehmet'e gelmis.
Ogretmen ona da Babasinin ne is yaptigini sormus.
Mehmet anlatmaya baslamis:
-'Babam bir gay barda striptizci olarak calisiyor.Herkesin icinde cirilciplak soyunup , metal direkte semsiyeyle dans ediyor'...
Eger cok iyi bahsis veren birileri olursa onlarla birlikte geceleri evlerine de gidiyor'.
Ogretmenin rengi atmis. Diger cocuklara oyalanmalari icin bir gorev verip, Mehmet'i bir kenara cekmis:
-Mehmet , Baban gercekten bu isi mi yapiyor?
-'Hayir Ogretmenim, Babam aslinda Tayyip icin calisiyor ama butun sinifin icinde soylemeye cok utandim'. .
Basa dön
su_co

MesajTarih: 06/03/2008 16:09:08 (Prs)    Mesaj konusu: Dursunmu akıllı temelmi ? Alintiyla Cevap Gönder

Dursun, saatlerin geri alinacagini duyunca, evdeki tum saatleri toplayip
Saatci Temel'e gider:

- Ula Temel, saatler geri alunacakmus, Biz de evdeki saatleri senden satin aldigimiz icin sana getirdik. Bunlari geri alacaksun da.

Temel gayet kendinden emin:

- Oyle yagma yok. Ben de duydum ancak, sadece 1 saat geri alinacakmus. Bir
tanesini alirim, gerisini almam...
Basa dön
su_co

MesajTarih: 29/03/2008 08:02:01 (Cmt)    Mesaj konusu: HEP LAZLAR OLMICAK YA Alintiyla Cevap Gönder

Diyarbakir Belediyesi sokak kopeklerinden cok sikayet gelince toplamis butun sahipsiz kopekleri..
Ahali mutlu olmus, sokakta basibos gezen suruler yokoldu diye, sonra birgun bakmislar ki kopeklerin hepsi kulaginda bir zimba gene gezeliyorlar. .
Belediyeyi aramis Vaho, yetkiliye 'Bu itleri neye saldiz boyle?' demis.
Yetkili, hayvan haklarindan soz etmis ve 'merak etmeyin hepsi asilandi, kisirlastirildi' demis.
Vaho feryat etmis:
'Ha ula sizin izaniza sicam. Size bizi isiriyler dedik. Düziyler mi dedik...'
Basa dön
Önceki mesajlari göster:   
Yeni baslik gönder   Basliga cevap gönder    antalyaili.com Forum Ana Sayfa -> Genel Tüm zamanlar GMT +2 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
4. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Geçis Yap:  
Bu forumda yeni basliklar açamazsiniz
Bu forumdaki basliklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarinizi degistiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsiniz