antalyaili.com
Antalya hakkında herşey
 SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanici GruplariKullanici Gruplari   KayitKayit   ProfilProfil   Özel mesajlarinizi kontrol etmek için giriş yapinÖzel mesajlarinizi kontrol etmek için giriş yapin   GirisGiris 
Start Geesee CHAT

Kanadaya Yerle?en Bir Antalyal?n?n Günlü?ü

Yeni baslik gönder   Basliga cevap gönder    antalyaili.com Forum Ana Sayfa -> Antalya Ve Antalyal?larla ilgili f?kralar
Önceki baslik :: Sonraki baslik  
Yazar Mesaj
su_co

Kayit: 25 Oca 2007

MesajTarih: 22/07/2008 10:16:16 (Sal)    Mesaj konusu: Kanadaya Yerle?en Bir Antalyal?n?n Günlü?ü Alintiyla Cevap Gönder

Kanada'ya Tasinan Bir Antalyali'nin Gunlugu

Sevgili Gunluk

12 Agustos
Kanada'daki yeni evime tasindim.cok heyecanliyim. Burasi cok guzel. Daglarin manzarasi muhtesem. Onlarin karlarla kapli halini gorebilmek icin sabrimi zorluyorum.

14 Ekim
Kanada dunyanin en
guzel yeri.Yapraklar kirmizi ve turuncunun tonlarina donmeye
basladi.Bir atla kir gezintisi yaptim ve bir kac geyik gordum.cok
guzeldiler. Muhtemelen yeryuzundeki en harika hayvanlar. Burasi
cennet olmali.Burayi cok seviyorum

11 Kasim
Geyik avlama sezonu kisa bir sure sonra basliyor. Boyle harika hayvanlari oldurmeyi nasil olurda isterler anlamiyorum. Umarim yakinda kar yagisi baslar.
Burayi seviyorum.

2 Aralik
Dun gece karyagdi.Heryerin beyaz bir ortu ile kaplanisini seyretmek icin gece kalktim.Tipki karpostal gibi. Disari ciktik merdivenlerdeki ve
garajin onundeki karlari kurekle temizledik. Kartopu oynadik(ben
kazandim). Kar temizleme makinasi (belediye'nin) gelince,
garajin onundeki karlari tekrar temizlemek zorunda kaldik.Harika bir
yer.Kanada 'yi seviyorum .

12 Aralik
Dun gece biraz daha kar yagdi. Kar temizleme makinasi ile garajin onundeki karlari tekrar temizledik. Burayi seviyorum.

19 Aralik
Dun gece biraz daha kar yagdi.Ise gitmek icin garajdan cikamadim.Burasi çok guzel bir yer fakat kurekle kar temizlemekten yoruldum. Kar temizleme makinesina Lanet olsun!

22 Aralik
Bu beyaz boktan dun gece biraz daha yagdi.Kurekle kar atmaktan
ellerim su topladi ve belim agrimaya basladi. Kar temizleme makinasinin
ben garajin onunu kurekle temizleyene kadar yolun kosesinde gizlendigini
dusunuyorum. Pez.....in

25 Aralik
S....ttigimin yilbasisi.Yine yagdi.Eger kar temizleme makinasinikullanan pez...i bir elime gecirirsem yemin ederim o p...u gebertecem. Yollardaki lanet buzlari eritmek icin neden daha fazla tuz kullanmadigini anlamiyorum.

27 Aralik
Allahin belasi dun gece yine yagdi.Kar temizleme makinasinin en son
gelisinden beri 3 gundur karlari kurekle atamadigim icin eve
hapsoldum.Hic bir yere gidemiyorum.Hava durumunu sunan spiker bu gece 25 santim daha yagacagini soyledi.25cm karin kac kurek edecegini Biliyormusun ?

28 Aralik
Kusbeyinli spiker yanilmis.83cm daha yagdi.Bu gidisle karlar yazdan once erimez. Kar temizleme araci kara saplandi ve hiyar oglu hiyar surucu benden kuregimi odunc istedi. Karlari temizlerken tam alti kurek kirdigimi ve sonuncusunu da onun kalin kafasinda kirmaktan zevk duyacagimi soyledim.

4 Ocak
Nihayet evden cikabildim.Markete gittim ve yiyecek aldim.Donuste lanet geyigin biri arabamin onune atladi. Arabamda yaklasik 3000 dolarlik hasar var. Bu hayvanlarin hepsini gebertmek lazim.Lanet yaratiklar her yerde varlar. Umarim avcilar hepsinin kokunu kurutur.

3 Mayis
Arabayi sehirde bir tamirciye goturdum.Yollara dokulen bas belasi tuzlar yuzunden arabamin kaportasi curumus.

10 Mayis
Turkiye'ye kesin donus yaptim ve Antalya'ya bir daha ayrilmamak
uzere yerlestim. S...im Kanada'yi da karIar? da geyikleri de...
Basa dön
Kullanicinin profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarin web sitesini ziyaret et
Önceki mesajlari göster:   
Yeni baslik gönder   Basliga cevap gönder    antalyaili.com Forum Ana Sayfa -> Antalya Ve Antalyal?larla ilgili f?kralar Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçis Yap:  
Bu forumda yeni basliklar açamazsiniz
Bu forumdaki basliklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarinizi degistiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsiniz